Foodtrucks Gezocht voor de Nationale Sleepbootdagen

Created with Sketch.

Beste foodstands,

De Stichting Oranjevereniging Vianen is op zoek naar foodstands voor de nationale sleepbootdagen in Vianen op 18, 19 en 20 mei 2023. De foodstands zullen open zijn van 11.00 tot 0.00 en zullen zich richten op een groot publiek van ongeveer 70.000 bezoekers in drie dagen. Daarnaast zullen er ook 3 besloten feestavonden plaatsvinden waar we ongeveer 1800 bezoekers verwachten.

De pachtprijs voor de foodstands zal nog nader bepaald worden, maar zal afhankelijk zijn van het aantal aanmeldingen en het type foodstand.

Als u geïnteresseerd bent in deelname aan de sleepbootdagen, stuur dan zo snel mogelijk een e-mail naar info@oranjeverenigingvianen.nl met uw naam, het type foodstand dat u wilt aanbieden en een korte beschrijving van uw producten.

Wij hopen u binnenkort te mogen verwelkomen op de nationale sleepbootdagen in Vianen!

Met vriendelijke groet,

Stichting Oranjevereniging Vianen