Evenementen
Over ons
Steun ons
Contact

Sleepbootdagen 2023 de podcast

Robbert (van Stichting Oranjevereniging Vianen) gaat in onderstaande podcast in gesprek met Ruurd Ochse en Freddie Hagen, bestuursleden van Vereniging de MotorSleepboot (VDMS).

Zij praten vanuit het hart over hun liefde voor het varende Nederlands erfgoed: de sleepboot .Na het beluisteren weet je waarom dit het mooiste event van Nederland is en je zeker een kijkje moet komen nemen tijdens de Nationale Sleepbootdagen van 18-20 mei in Vianen .Het wordt voor de bezoekers en de schippers zelf een waar spektakel met o.a. behendigheidsproeven, een verlichte avondvaart op vrijdag en de verkiezing van de mooiste sleepboot & opduwer van dit evenement.

Klik op onderstaande link om de podcast te beluisteren 

https://oranjeverenigingvianen.podbean.com/.../podcast.../

© Oranjevereniging Vianen 2024  |  Webdesign: Fecit Vormgevers bv