Evenementen
Over ons
Steun ons
Contact

 Steun de Oranjevereniging Vianen en help ons Koningsdag tot een groot succes te maken! 

Als Oranjevereniging Vianen zijn we trots op het organiseren van een onvergetelijke Koningsdag voor onze gemeenschap. Maar dit kunnen we niet alleen. Hoewel we jaarlijks een bijdrage ontvangen van de Gemeente Vijfheerenlanden, is dit helaas niet voldoende om al onze activiteiten te bekostigen.Vooral ons kinderplein, waar we alles gratis willen aanbieden, vraagt om aanzienlijke financiële middelen. We willen alle kinderen de kans geven om te genieten van deze speciale dag zonder financiële zorgen voor hun ouders.

Maar daar hebben we jouw hulp voor nodig!Door een donatie te doen, draag je direct bij aan het succes van Koningsdag in Vianen. Jouw bijdrage stelt ons in staat om leuke activiteiten te organiseren voor de kinderen en zo een glimlach op hun gezichten te toveren.Steun ons vandaag nog en maak een verschil voor de gemeenschap van Vianen.

Ga naar onze website https://www.oranjeverenigingvianen.nl/steun-ons/

en doneer nu. Elke bijdrage wordt enorm gewaardeerd!Alvast bedankt voor je steun,De Oranjevereniging Vianen 

© Oranjevereniging Vianen 2024  |  Webdesign: Fecit Vormgevers bv