Route Verlichte Kersttrucks

Created with Sketch.

De route van de kersttrucks is bekend!

 
Op zaterdag 10 december gaan de Verlichte Kersttrucks door Vianen rijden vanaf ongeveer 17.15 uur.
 
De tour start vanaf de Grote Kerk op de Voorstraat en gaat alle wijken van Vianen langs. 
 
Hieronder kun je nalezen door welke straten de route gaat.
Start: Prinses Julianastraat/Voorstraat > Korte Kerkstraat > Aime Bonnastraat > Burgemeester Jonkheer Hoeufftlaan > Hogelandseweg > Kanaalweg > Lange Waaijsteeg > Het Zand > Klaverkamp > Weidekamp > Molengraaf > Rietkamp > Wendelaar > Weidekamp > Helsdingse Achterweg > Standerdmolen > Beltmolen > Grondmolen > Uithoflaan > De Zijp > Kluitkamp > Helsdingse Achterweg > Ursulinehof > Benedictushof > Augustinushof
> Langeweg > Clarissenhof > Helsdingse Achterweg > Het Slyk > Bentz-Berg > Amaliastein > Agniese van Langerakdreef > Bentz-Berg > Prins Bernhardstraat > Aime Bonnastraat > Julianabrug > Jan Blankenweg > Brugstraat > Goudenregenstraat > Kastanjelaan > Lijsterbesstraat > Meidoornlaan > Brugstraat > Willem van Duvenvoordestraat > Hagenweg > Jan Blankenweg > Aime Bonnastraat > Prinses Julianastraat : einde.